Renas Karıştırıcı Mikser(225 Lt)
11.750 TL
Türkiye / İSTANBUL / ALADAĞ(KARSANTI)
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5

İlan No
735
İlan Tarihi
16 Mart 2017
Üretici
RENAS MAKİNA
Model
RMX-U
Marka
RENAS MAKİNA
Başka Modeli Varmı
Evet
Durumu
Sıfır (Yeni Üretim)
Stok Durumu
Stokta Mevcut

Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri

Üyelik Tarihi: 2016 Kasım 02
0 ( 216 ) 4708374
Mesaj Gönder
5933 Kişi Tarafından Görüntülendi.

Benzer İlanlar

İlan Açıklaması

Renas RMX- U Serisi karıştırıcı, toz- toz, toz-granül, granül-granül ve rutubetlendirme karışımlar için son derece kullanışlı bir makinadır.  RMX-U serisi karıştırıcı, üretim sırasında ve üretimden sonra eklenebilinen birçok modülü sayesinde, karıştırma sorunlarınıza, hesaplı, pratik ve akılcı çözümler sunar. Üç yönlü helezon sistemi sayesinde, aynı anda ürünü 3 yöne birden çekerek tam homojen karışım yapabilir. 

Karışım süresi, emsal sistemlere göre çok daha kısadır. Renas RMX-U serisi Sus 304 Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir. Dilenirse DKP Sac veya Sus 316 Paslanmaz Çelik Malzemeden Üretilebilir. Renas RMX - U serisi Karıştırıcılar %100 yerli imalattır. Kütahya daki Fabrikamızda tüm parçaları kendi bünyemizde üretilmektedir.

            Renas RMX - U Serisi karıştırıcılar 2 farklı boyutta standart olarak satışa sunulmuştur, Ancak daha yüksek kapasitelerde sipariş üzerine üretim yapılabilmektedir.

            Renas RMX - U1 Serisi; 120 Lt Hacime Sahiptir.
            Renas RMX - U2 Serisi: 225 Lt Hacime Sahiptir.

            Renas RMX - U2 serisi ençok talep edilen model olması sebebi ile genelde sürekli stoklu olarak bulunmaktadır.

              Renas RMX serisinde  Standart Sunulan Özellikler;

            * Boşaltma, doldurma kapaklarının tamamında çalışmayı durdurucu emniyet anahtarı

            * Tam topraklanmış gövde

            * Karışım Yönü Değiştirme Şarteri,

            * Start stop şeklinde devreye girmeyi sağlayan pano
            * Kolay yer değiştirebilmek için gövdeye monteli  kilitli tekerlekler,

            * Kolay temizlenebilir, ergonomik tasarım.

             Renas RMX-U Serisinde Opsiyonel Olarak Sunulan Özellikler;

            *Pnömatik kumandalı otomatik açılabilen boşaltma kapağı; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilen bu özellik sayesinde, özellikle   karışımı bitmiş ürünleri, paketleme yada dolum hattınıza entegre ederek, boşaltma kapağının sürekli yada belirli bir sürede açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Makina ana  kontrol panosunda bulunan klemens kutusunda, hattınıza entegre edebilmeniz için tetikleme sinyal girişi bulunmaktadır.

            * Pnömatik kumandalı otomatik açılabilen doldurma kapağı; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilen bu özellik sayesinde, tam otomasyon besleme   sistemlerine entegre edilerek, makinanın ürün besleme kapağının otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Makina ana kontrol panosunda bulunan klemens kutusunda, Pnömatik açılır kapağı hattınıza entegre edebilmeniz için tetikleme sinyal girişi bulunmaktadır.
            * Zamanlayıcı; Makina imal edildikten sonrada isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde,  karıştırma zamanını programlayarak, makinanın nekadar süre karıştırma yapacağını belirleyebilirsiniz.
            * 1, 2, 3, 5 çıkışlı Loadcell ile tartım özelliği; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilinen bu özellik sayesinde, 1,2,3 veya 5  çeşit ayrı ürünü programladığınız ağırlıklarda otomatik olarak besleyebilirsiniz.
            * iki ayrı dolum kapağı; Makinaya sadece ilk imalat esnasında eklenebilinen bu özellik sayesinde, ürün besleme kapağının bir bölümünü sabit bir bölümünü hareketli, yada iki bölümü hareketli olarak çalıştırabilirsiniz.
            * Rutubetlendirme Nozulları; Makinaya imal edildikten sonra da isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde, karışımınınızın nem miktarını arttırabilirsiniz. Tankınıza yada sıvı hattınıza bağlamanız için nozulların ilk giriş noktasında manşon bulunmaktadır.
            * Tam otomatik dozajlamalı, otomasyon rutubetlendirme sistemi; Makinaya imal edildikten sonra da isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde; Makinaya entegre bulunan sıvı tankından dilediğiniz miktardaki  nem veya sıvı etken maddeyi, karışıma uygulayabilirsiniz.
            * Loadcell tartım destekli PLC ve dokunmatik ekran kontrollü, 2 ila 5 ürün arası karışım otomasyonu; Makinaya sadece ilk imalatesnasında eklenebilinen bu özellik sayesinde, karışımlarınıza reçeteler oluşturabilir, ürün silolarından reçetedeki miktarı otomatik olarak doldurabilir, karışım süresi belirleyip, süre bitiminde otomatik olarak ürünü boşaltabilirsiniz.  

            *220 V giriş düşük tork, 380 V yüksek torklu Hız ayar sistemi; Makinaya imal edildikten sonra da isteğe bağlı olarak eklenebilinen bu özellik sayesinde, makinanın karıştırma hızını belirleyebilirsiniz. iki farklı frekans konvertörü seçeneğimiz bulunmaktadır. mono faz ve tri faz girişli, mono faz girişli modelimiz, özellikle sanayi ceyranı bulunmayan imalathanelerde yüksek güç gerektirmeyen imalatlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.  Tri faz girişli modelimiz, yüksek güç gerektiren imalatlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.


 

Model:

Güç

Elektrik

Hacim

Kapasite

Ağırlık

Şase

RMX-U1

1,5 Kw

220V/ 380V

120 Lt

Ürüne Bağlı

116 KG

Sus 304

RMX-U2

2,2 Kw

380V

225 Lt

Ürüne Bağlı

188 KGİlan Yorumlarıİlana Ait Yorum Bulunamadı.

turkmakinaexport.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkmakinaexport.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.